O nas Komunikaty

WARSZTATY PLASTYCZNE W PLENERZE

Drogi Rodzicu!
9 września (tj.czwartek) odbędą się zajęcia plastyczne na świeżym powietrzu. Uprzejmie prosimy o przyniesienie i pozostawienie w szafkach ubrań, których ewentualnie nie będzie szkoda wyrzucić. Miejmy n względzie także pogodę tego dnia, dlatego prosimy o dostosowanie ubioru do warunków panujących na zewnątrz.

PAMIĘTAJMY...
"Brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko!"

 KOMUNIKAT

Żłobek ,,Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach przystąpił do konkursu i otrzymał dotacje w wysokości 46 080,00 w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 ,,MALUCH+” 2021 Modułu 2  - funkcjonowanie miejsc opieki.Szanowni Rodzice

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 8 kwietnia 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 żłobek ,,Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach częściowo zawiesza swoją działalność i w dniach od 11 kwietnia 2021r. do 18 kwietnia 2021r. sprawuje opiekę tylko nad dziećmi Rodziców, którzy spełniają warunki zawarte w Rozporządzeniu.

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja
życzy Dyrekcja, Pracownicy i Dzieci ze Żłobka "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach
 

Frydrychowice 2021

 

Szanowni Rodzice

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 26 marca 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 żłobek ,,Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach częściowo zawiesza swoją działalność i w dniach od 27 marca 2021r. do 11 kwietnia 2021r. sprawuje opiekę tylko na dziećmi Rodziców, którzy spełniają warunki zawarte w Rozporządzeniu.