Wydarzenia

2021-05-21

9 URODZINY ŻŁOBKA „MISIOWY ZAKĄTEK” WE FRYDRYCHOWICACH


zlobek
 

Dzisiaj szczególny dzień dla naszej palcówki. Jak co roku uroczyście obchodzimy dzień, w którym nasza placówka rozpoczęła swoją działalność. Zawsze łączyliśmy ten dzień z Dniem Rodziny. Niestety w tym roku wprowadzone obostrzenia nie pozwoliły nam na świętowanie w tak licznym gronie. Mimo zaistniałej sytuacji, która utrudniła nam dzisiejsze świętowanie, staramy się podtrzymać tradycję. Dlatego nie mogło zabraknąć w tym dniu przygotowanego u nas w placówce tortu w kształcie misia i wspólnego świętowania.
Dzieci otrzymały ręcznie wykonane prezenty: balony w kształcie zwierząt oraz zdrowe przekąski. Był to wyjątkowy dzień dla wszystkich: dzieci, personelu i dyrekcji. Każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z urodzinowym misiem. Dzieci odśpiewały uroczyste „Sto lat!” oraz przygotowały w ramach prac plastycznych „Kartkę urodzinową”.
Dziś z dumą wspominamy nasze początki. W 2012 roku byliśmy jedyną placówką tego rodzaju w powiecie wadowickim. Pomimo upływu lat stawiamy przed sobą nowe cele. Realizowane projekty pozwalają nam na dalszy rozwój . Dziękujemy rodzicom za współprace i zaufanie.


powrót do listy