O nas Komunikaty

 

Drodzy Rodzice,
 
Spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych miłością, pokojem i wzajemną życzliwością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego „Alleluja”!

 

Życzy Dyrekcja i Personel Żłobka "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach

  

 W ramach projektu #PKODzieciom Fundacja PKO Banku Polskiego zakupiła i przekazała naszemu żłobkowi zestaw ratunkowy LifeVac. Projekt Fundacji skierowany jest do najmłodszych dzieci, które ze względu na swój wiek, są często narażone na zadławienia.
Urządzenie to umożliwia szybkie i skuteczne udrażnianie dróg oddechowych osobom, które się krztuszą lub dławią. Sprzęt jest bezpieczny dla maluchów. Jego działanie polega na zasysaniu ciała obcego z dróg oddechowych poszkodowanego w sposób nieinwazyjny i skuteczny.
Więcej szczegółowych informacji można uzyskać na stronie banku: www.pkobp.pl/PKOdzieciom
Serdecznie dziękujemy za przekazanie zestawu ratunkowego LifeVac. Bardzo cieszymy się, że mamy to urządzenie na wyposażeniu żłobka.DYPLOM  "Placówki promującej zasady zdrowego żywienia i stylu życia"
 

Miło nam poinformować, że Żłobek "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach otrzymał Dyplom "Placówki promującej zasady zdrowego żywienia i stylu życia." Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w projekcie #Zdrowe Dzieci organizowanego i finansowanego ze środków Ministerstwa Zdrowia oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego w ramach programu „Zdrowie”. W naszej placówce zrealizowaliśmy działania związane z szeroko rozumianą promocją zdrowego stylu życia. Otrzymanie certyfikatu jest nas wielkim wyróżnieniem i potwierdzeniem naszego zaangażowania, jakie każdego dnia wkładamy w dbanie o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych.


MASZT FLAGOWY
 
W grudniu 2023r. przed budynkiem Żłobka "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach został zamontowany maszt flagowy, podnoszący rangę placówki. Umieszczenie flagi na maszcie przed żłobkiem to dowód na to, jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Od najmłodszych lat staramy się wpajać wartości patriotyczne, dlatego jest to wspaniała okazja, aby uczyć dzieci szacunku i miłości do Ojczyzny.
Drodzy Rodzice!

Wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku:
zdrowia, szczęścia, uśmiechu, życzliwości,
realizacji wszystkich planów i spełnienia marzeń.
Niech 2024 rok będzie czasem wypełnionym miłością i dobrem.

Rodzicom oraz naszym wspaniałym Żłobkowiczom
życzy Dyrekcja i Personel Żłobka "Misiowy Zakątek" we FrydrychowicachDrodzy Rodzice,

W te magiczne święta Bożego Narodzenia, niech Wam towarzyszy ciepło rodzinnego ogniska, a serca będą pełne miłości i życzliwości. Niech Nowy Rok przyniesie Wam wiele inspiracji i sukcesów w każdej dziedzinie życia. Życzymy Wam również zdrowia, abyście mogli cieszyć się każdą chwilą. Niech te święta będą pełne radości, uśmiechu i wspólnych chwil z najbliższymi. Wesołych Świąt!
Życzy Dyrekcja, Pracownicy oraz Dzieci
ze Żłobka "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach
 


BAL KARNAWAŁOWY

Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach
organizuje dla dzieci bal karnawałowy,
który odbędzie się 10 stycznia 2024r.

Tego dnia prosimy o pozostawienie w szafkach
strojów karnawałowych (podpisanych). 

ODLICZAMY DNI DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!! 

Drodzy Rodzice!

 

Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach organizuje spotkanie ze Świętym Mikołajem. Spotkanie odbędzie się 01.12.2023 r. (tj. piątek) podczas zajęć. Jak co roku prosimy o przygotowanie paczki dla swojego dziecka. Prezenty prosimy przynieść podpisane do 28.11.br.

 

Tego dnia prosimy, aby dzieci ubrać na czerwono.


 

Drodzy Rodzice!

 

Informujemy, iż Żłobek "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach został zakwalifikowany do projektu "Zdrowe Dzieci" organizowanego i finansowanego ze środków Ministerstwa Zdrowia oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, w ramach programu "Zdrowie".

 

Udział w projekcie ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i dobrych nawyków żywieniowych wśród dzieci i ich rodziców. Bazując na koncepcji Zdrowego Talerza uczy on wybierania wody, większego zainteresowania warzywami i owocami oraz pomaga przełamać niechęć do wieloskładnikowego i kolorowego talerza. Działania w ramach projektu zachęcać będą do aktywności fizycznej, wdrażania ruchu jako normy.

 

Zapraszamy wszystkich do udziału.


Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach przyjmie osobę na stanowisko opiekunki dziecięcej w wymiarze 1 etat od 19.06.2023r. do 31.08.2023r.


 

1. Opiekunem w żłobku może być osoba:  

 

1) posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego lub

 

2) która ukończyła studia lub studia podyplomowe na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza.

 

2.  Opiekunem w żłobku lub klubie dziecięcym może być także osoba, która odbyła nie wcześniej niż 2 lata przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun szkolenie z udzielania dziecku pierwszej pomocy oraz posiada co najmniej wykształcenie:

 

1) wyższe na dowolnym kierunku, którego program obejmuje zagadnienia związane z opieką nad małym dzieckiem lub jego rozwojem, i odbyła 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności lub

 

2) średnie lub średnie branżowe oraz:

 

a) co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 lub

 

b) przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym odbyła 280-godzinne szkolenie, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna, o którym mowa w ust. 1.

 

3.  Jeżeli osoba, o której mowa w ust. 2 pkt 2 lit. a, nie pracowała z dziećmi w wieku do lat 3 przez okres co najmniej 6 miesięcy bezpośrednio przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun, zobowiązana jest w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia pracy na stanowisku opiekuna odbyć 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności.

 

 

 

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail: sekretariat@zlobekfrydrychowice.wieprz.pl  lub osobiście: 34-108 Frydrychowice,

 

ul. Widokowa 49 do dnia 31.05.2023r.

 

 

 

Więcej informacji pod numerem telefonu: 509-597-149


 

„ Jak zbudować stabilną rodzinę i uchronić dziecko przed współczesnymi zagrożeniami” –kulisy programu Sędzia Anna Maria Wesołowska.

Wójt Gminy Wieprz zaprasza na spotkanie w dniu 28 kwietnia 2023r. tj. ( piątek) do Zespołu Szkolno –Przedszkolnego nr 1 w Wieprzu na godz. 16.00 z sędzią Anną Marią Wesołowską, która od momentu przejścia w sędziowski stan spoczynku aktywnie działa na rzecz walki z uzależnieniami oraz przeciwdziałania przemocy.

 

 


Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"
Życzy Pani Dyrektor oraz Pracownicy Żłobka "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach


Drodzy Rodzice,
Prosimy o zaopatrzenie dzieci w ubiór odpowiedni do wyjścia na dwór. Prosimy również, aby było to najlepiej ubranie nieprzemakalne.
Dziękujemy.

 

BAL KARNAWAŁOWY

 

„BAL NA ŁĄCE”

 

Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach
organizuje dla dzieci bal karnawałowy
pt. „Bal na łące”, który odbędzie się
31 stycznia.

 

Tego dnia prosimy o pozostawienie w szafkach
strojów karnawałowych (podpisanych).

 

ODLICZAMY DNI DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!!
 Z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy szczere i serdeczne życzenia: długich lat życia, przepełnionych zdrowiem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.


Drodzy Rodzice!

 

Bardzo prosimy, aby w dniu jutrzejszym tj. 10.01.br. (wtorek) dzieci były ubrane odświętnie.

 

Mamy w planie nagrać filmiki dla babci i dziadka z okazji ich zbliżającego się święta.
 
 
 

 

Wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku – zdrowia, szczęścia, pomyślności, realizacji planów, spełnienia marzeń, sukcesów osobistych i zawodowych. Niech 2023 rok będzie czasem wypełnionym pokojem, miłością i dobrem, pełnym wyjątkowych chwil w otoczeniu bliskich osób.

 

Życzą Dzieci, Dyrekcja i Personel Żłobka "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach
 
 

 

Drodzy Rodzice,
Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla Wszystkich radosnym czasem spędzonym w gronie najbliższych osób, czasem bez zmartwień i trosk życia codziennego, a pełnym ciepła i miłości oraz czasem spełniania naszych marzeń. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery. Zbliżający się Nowy Rok niech niesie wszystkim życzliwość i spełnienie marzeń.
 
W te piękne i jedyne w roku chwile
chcemy złożyć najlepsze życzenia
pogodnych, zdrowych i radosnych dni
oraz szczęśliwego Nowego Roku.
Dyrekcja, Pracownicy oraz Dzieci
ze Żłobka "Misiowy Zakątek"
we Frydrychowicach
 
 
Żłobek Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach informuje, iż w dniach:

 

05.12.br., 07.12.br., 12.12.br., 16.12.br

 

odbędą się (podczas zajęć) finansowane z budżetu żłobka badania logopedyczne.

 

Zapraszamy!


SPOTKANIE WIGILIJNE 

Żłobek "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach informuje, iż Spotkanie Wigilijne, odbędzie się 14 grudnia br. tj środa w naszej placówce.
Serdecznie zapraszamy!


SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM


Spotkanie ze Świętym Mikołajem odbędzie się 2 grudnia (tj. piątek) w naszej placówce.
Prosimy o dostarczenie prezentu dla dziecka do 1 grudnia (tj. czwartek).
• Prezent należy podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka.
Dziękujemy


WERNISAŻ Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA


„Świąteczna ozdoba na choinkę”
Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach organizuje wernisaż ozdób świątecznych z okazji Świąt Bożego Narodzenia
pt. „ŚWIĄTECZNA OZDOBA NA CHOINKĘ”.
Serdecznie zachęcamy do współpracy Rodziców z dziećmi i wykonania wyjątkowej ozdoby, która uświetni magiczny i świąteczny czas w naszej placówce oraz przyozdobi naszą żłobkową choinkę.
• technika wykonania ozdoby według indywidualnego pomysłu,
• prosimy o wykonanie świątecznej ozdoby możliwej do powieszenia na choince.
Prosimy o dostarczenie świątecznej ozdoby do 28 listopada
(tj. poniedziałek).

WARSZTATY PLASTYCZNE W PLENERZE

21 lipca (tj. czwartek) planowane są warsztaty plastyczne w plenerze. Uprzejmie prosimy o przyniesienie i pozostawienie w szafce dziecka ubrań na warsztaty (których nie będzie szkoda wyrzucić).

Dziękujemy!


Kolejna zbiórka potrzebnych produktów na rzecz Ukrainy dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim osobom, które w ramach akcji przyczyniły się do zebrania przekazanych artykułów.W związku z trudną sytuacją na Ukrainie Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach pragnie wesprzeć w tym trudnym czasie naszych sąsiadów. W naszej placówce zostanie przeprowadzona zbiórka potrzebnych artykułów. Wszystkie zebrane produkty zostaną dostarczone pod konkretny adres:
Klasztor Franciszkanów Grekokatolicki
Zołocziw, obok Lwowa
Ul. Szaszkewycze 13
Poniżej zamieszczamy listę produktów, które mogą być przekazane na Ukrainę:
Kasza, czekolady, konserwy, słoiki z klopsami, mąka, kasza ryż, cukier, medykamenty, bandaże, środki higieniczne: pampersy dla dzieci i dorosłych, chusteczki nawilżające, latarki, małe baterie do nich.
Produkty prosimy dostarczyć do naszej placówki. Zachęcamy wszystkich do wsparcia i przekazania potrzebnych artykułów. Produkty prosimy dostarczyć do 08. 06. 2022 r. tj. środa.

 

  9 maja (tj. poniedziałek) z okazji "Dnia Dziecka" wykonywane będą prze Panie Opiekunki fotografie pamiątkowe dla dzieci. Uprzejmie prosimy, aby dziecko tego dnia ubrane było w jasne kolory (np. dziewczynki sukienki, chłopcy jasne koszule). Dziękujemy.


"KARTKA URODZINOWA-10lecie Żłobka "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach"
WERNISAŻ

 

Żłobek "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach organizuje wernisaż praz z okazji 10-lecia naszej placówki

 

pt. "KARTKA URODZINOWA - 10-lecie Żłobka "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach"

 

Serdecznie zachęcamy do współpracy Rodziców z dziećmi i wykonania wyjątkowych kartek urodzinowych dowolną techniką plastyczną.
-rozmiar prac według uznania,
-prosimy, aby prace były możliwe do powieszenia

 

Prosimy o dostarczenie prac do 13 maja (tj.piątek)

 

 

Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach informuję, że w ramach projektu:

 

- ,,Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wadowickim (VI) „ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

 

- ,,Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie wadowickim (VII)” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020

przyjmie osobę na staż na stanowisko kucharki.

 Więcej informacji pod numerami telefonu:

 Żłobek ,,Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach -  33 879-57-22, 509-597-149

 PUP w Wadowicach – 33-873-71-00

 

 

 

 


Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny oraz wesołego "Alleluja"
życzą Dyrekcja, Pracownicy oraz dzieci ze Żłobka "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach


Serdecznie dziękujemy za udział w wernisażu pt. Wielkanocna pisanka". Wszystkie prace były piękne i wyjątkowe. Wymagały czasu, zaangażowania oraz pomysłowości ze strony dzieci i rodziców. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz małe upominki za udział w wernisażu.


Drodzy Rodzice!
W przypadku stwierdzenia wystąpienia u dziecka choroby zakaźnej, rodzice/prawni opiekunowie zobowiązani są do niezwłocznego poinformowania dyrektora żłobka o zachorowaniu dziecka.

 

Tel. kontaktowy: Barbara Bliźniak 509 597 149ZBIÓRKA WIELKANOCNA
Drodzy Rodzice!
Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi pragnie wesprzeć w tym trudnym czasie mieszkańców Ukrainy. W naszej placówce zostanie przeprowadzona zbiórka potrzebnych artykułów. Wszystkie zebrane produkty zostaną dostarczone pod konkretny adres:
Klasztor Franciszkanów Grekokatolicki
Zołocziw, obok Lwowa
Ul. Szaszkewycza 13
Poniżej zamieszczamy listę produktów, które mogą być przekazane na Ukrainę:
Kasza, czekolady, konserwy, słoiki z klopsami, medykamenty, bandaże, środki higieniczne (podpaski, mydło, pampersy, pasta do zębów, szczoteczki, pieluchy dla d0rosłych itp.), latarki, małe baterie do nich
Produkty prosimy dostarczyć do naszej placówki. Zachęcamy wszystkich do wsparcia i przekazania potrzebnych artykułów. Produkty prosimy dostarczyć do 06. 04. 2022 r. tj. środa.
 

 

"Każdy gest, nawet najdrobniejszy...
zmienia świat, czyjś świat..."
W ramach organizowanej zbiórki mającej na celu pomoc mieszkańcom Ukrainy, w naszej placówce zostały zebrane różnego rodzaju produkty spożywcze i środki czystości. Udało nam się dzięki Państwa hojności zebrać 25 kartonów produktów. Dziękujemy wszystkim osobom, które w ramach akcji przyczyniły się do zebrania przekazanych artykułów.
Wszystkie zebrane dary dotarły już na wskazany adres i zostały przekazane dalej na wschód Ukrainy.
DZIĘKUJEMY !

 

 

 

"WIELKANOCNA PISANKA"
WERNISAŻ
Żłobek "Misiowy zakątek" we Frydrychowicach organizuje wernisaż z okazji Świąt Wielkanocnych pt. "WIELKANOCNA PISANKA".
Serdecznie zachęcamy do współpracy Rodziców z dziećmi i wykonania wyjątkowych prac, które uświetnią świąteczny czas w naszej placówce. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną.
- rozmiar pracy według uznania
-prosimy o wykonanie prac możliwych do powieszenia
Prosimy o dostarczenie prac do 5 kwietnia (tj. wtorek)
 
 
 
 
Drodzy Rodzice!
Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach wspiera mieszkańców Ukrainy, dlatego chcemy dołączyć do zbiórki potrzebnych artykułów. Wszystkie zebrane produkty zostaną dostarczone pod konkretny adres:
Grekokatolicki Klasztor Franciszkanów
Zołocziw, obok Lwowa
Ul. Szaszkewycze 13
Poniżej zamieszczamy listę produktów, które mogą być przekazane na Ukrainę:
kasza, czekolady, konserwy, słoiki z klopsami, medykamenty, bandaże, środki higieniczne (podpaski, mydło, pampersy, pasta do zębów, szczoteczki, pieluchy dla d0rosłych itp.), latarki, małe baterie do nich.
Produkty prosimy dostarczyć do naszej placówki do dnia 18. 03. br. tj. piątek. Zachęcamy wszystkich do wsparcia i przekazania potrzebnych artykułów.

 

 
Na terenie Gminy Wieprz została uruchomiona zbiórka produktów dla potrzebujących na Ukrainie. Zapraszamy do zapoznania się z punktami zbiórki na terenie gminy i w miarę możliwości zachęcamy do wspierania akcji.
 
MIEJSCA ZBIÓREK


REMIZA OSP GIERAŁTOWICE
w godzinach od 16 do 20 od poniedziałku do piątku

 

w godzinach od 8 do 15 od poniedziałku do piątku (w ZSP Gierałtowice)

 

REMIZA OSP FRYDRYCHOWICE
w godzinach od 9 do 20 od poniedziałku do piątku

REMIZA OSP PRZYBRADZ
w godzinach od 16 do 18 od poniedziałku do soboty

REMIZA OSP WIEPRZ
w godzinach od 16 do 18 od poniedziałku do piątku
w godzinach od 10 do 12 w soboty

REMIZA OSP NIDEK
w godzinach od 17 do 20 od poniedziałku do czwartku
 

 

 

BAL KARNAWAŁOWY

„BAJKOWA KRAINA”

 

Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach
organizuje dla dzieci bal karnawałowy
pt. „Bajkowa kraina”, który odbędzie się
31 stycznia (tj. poniedziałek).
Bal rozpoczynamy po podwieczorku po godzinie 14.00.

Tego dnia prosimy o pozostawienie w szafkach
strojów karnawałowych (podpisanych).

 

ODLICZMY DNI DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!!

 

 

Drodzy Rodzice,
21 stycznia jest dniem, w którym celebrujemy Dzień Babci i Dziadka.
Tego dnia prosimy, aby dziecko było odświętnie ubrane. Dziękujemy.

 

 
Szanowni Rodzice
Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach przypomina, że formularz danych dziecka uczęszczającego do żłobka oraz jego rodziców/opiekunów prawnych ( dane do RODZINNEGO KAPITAŁU OPIEKUŃCZEGO ) oraz klauzule informacyjną należy wypełnić i przekazać do 14 stycznia 2022 w do Żłobka "Misiowy Zakątek" we Frydrychowicach w sekretariacie. Dokumenty dostępne w placówce.
 
 
 

Zbliżający się Nowy Rok niech niesie wszystkim nadzieję
na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń.
W te piękne i jedyne w roku chwile
chcemy złożyć najlepsze życzenia
pogodnych, zdrowych i radosnych dni
oraz szczęśliwego Nowego Roku.

 

              Dyrekcja, Pracownicy oraz Dzieci

                ze Żłobka "Misiowy Zakątek"

            we Frydrychowicach

 

Szanowni Rodzice

 

Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach informuje, że:

 

„Rodzice dzieci objętych opieką w żłobku lub klubie dziecięcym są obowiązani do przekazania, do dnia 14 stycznia 2022 r., podmiotowi prowadzącemu odpowiednio żłobek lub klub dziecięcy następujących danych:

1) numer i serię dokumentu potwierdzającego tożsamość dziecka - w przypadku gdy dziecku nie nadano numeru PESEL;

 

2) daty urodzenia rodziców;

 

3) numery i serie dokumentów potwierdzających tożsamość rodziców - w przypadku gdy rodzicom nie nadano numeru PESEL;

 

4) adres poczty elektronicznej i numer telefonu rodziców - o ile dane te uległy zmianie albo nie zostały przekazane przez rodziców dzieci objętych opieką w żłobku lub klubie dziecięcym podmiotowi prowadzącemu odpowiednio żłobek lub klub dziecięcy.”  

 

Według Ustawy z dnia 17 listopada 2021 r. o rodzinnym kapitale opiekuńczym art. 53 poz. 2.

 

 

„LAURKA DLA BABCI I DZIADKA”

Wernisaż z okazji Święta Babci i Dziadka

Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach organizuje wernisaż prac plastycznych z okazji DNIA BABCI I DZIADKA

pt. „LAURKA DLA BABCI I DZIADKA”

 

Serdecznie zachęcamy do współpracy Rodziców z dziećmi i wykonania wyjątkowych laurek dowolną techniką plastyczną.

  • -rozmiar laurek według uznania,
  • -prosimy, aby prace były możliwe do powieszenia.

Prosimy o dostarczenie prac do 14 stycznia (tj. piątek).


Szanowni Państwo!

Dyrektor żłobka ,,Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach informuje o zmianach opłat za pobyt i wyżywienie dziecka od dnia 01 stycznia 2022 roku. Zgodnie z podjętą Uchwałą Nr XXIX/243/2021 Rady Gminy Wieprz z dnia 20 grudnia 2021 roku są następujące:

- pobyt - cały etat – Gmina Wieprz – 400,00 zł

- 2 dni robocze w tygodniu – Gmina Wieprz - 200,00 zł

- pobyt - cały etat – spoza Gminy Wieprz – 750,00 zł

- 2 dni robocze w tygodniu – spoza Gminy Wieprz – 375,00 zł

-  dzienna wysokość stawki żywieniowej dziecka - 8,00 zł

- opłata za wydłużony pobyt dziecka powyżej 8 godzin – 8,00 zł/h

 

 

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

 

Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach organizuje spotkanie ze Św. Mikołajem.
W związku z tym, prosimy o dostarczenie prezentu dla dziecka do 30 XI (tj. wtorek).
Prezent powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka.
Spotkanie z Mikołajem odbędzie się 3 XII (tj. piątek) bez udziału Rodziców.
Mile widziane będą ubrania dla dzieci z motywem świątecznym.

 

DZIĘKUJEMY!


 

„MAGIA ŚWIĄT”
WERNISAŻ BOŻONARODZENIOWY
Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach organizuje wernisaż prac plastycznych z okazji Świąt Bożego Narodzenia
pt. „MAGIA ŚWIĄT”
Serdecznie zachęcamy do współpracy Rodziców z dziećmi i wykonania wyjątkowych prac, które uświetnią magiczny i świąteczny czas w naszej placówce. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną.
• rozmiar pracy według uznania.
• prosimy o wykonanie prac możliwych do powieszenia.
Prosimy o dostarczenie prac do 30 XI (tj. wtorek).


 

Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach organizuje bezpłatne badania:
- neurorozwojowe w obecności rodzica/opiekuna prawnego celem wykrycia zaburzeń napięcia mięśniowego, wadliwego ułożenia kończyn dolnych, wad postawy, zaburzeń zachowania i emocji, doradztwo dotyczące odpowiedniego obuwia, ćwiczeń do domu i wyboru dodatkowej aktywności fizycznej dla dziecka bądź pokierowanie do specjalistycznych placówek
- logopedyczne podczas zajęć w żłobku, bez obecności rodzica.
Termin i godzina badania zostanie ustalona przez Dyrektora Żłobka
„Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach.
Prosimy o podjęcie decyzji do 11 października 2021 roku tj. poniedziałek.
W/w badania zostaną sfinansowane z budżetu żłobka.

 

 

„KOCHAM POLSKĘ”

 

WERNISAŻ Z OKAZJI ŚWIĘTA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

 

Żłobek „Misiowy Zakątek” we Frydrychowicach organizuje wernisaż prac plastycznych z okazji Święta Odzyskania Niepodległości pt. „Kocham Polskę”.

 

            Serdecznie zachęcamy do współpracy Rodziców z dziećmi i wykonania wyjątkowych prac, które zaprezentowane 11 listopada ozdobią naszą placówkę, ale jednocześnie podkreślą wartości patriotyczne. Ważne jest to, aby od najmłodszych lat kształtować tożsamość i świadomość, że jesteśmy Polakami.

 

  • - prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną,
  • - rozmiar pracy według uznania.

 

Prosimy o dostarczenie prac do 22 X (tj. piątek).

 

 

 

 

WARSZTATY PLASTYCZNE W PLENERZE

Drogi Rodzicu!
9 września (tj.czwartek) odbędą się zajęcia plastyczne na świeżym powietrzu. Uprzejmie prosimy o przyniesienie i pozostawienie w szaf