Wydarzenia

2021-05-31

KARTKA Z ŻYCIA ŻŁOBKA MAJ 2021r.


zlobek
"Nikt w żłobku się nie nudzi
Oj, nie, nie! Oj, nie, nie!
Nie grymasi, nie marudzi,
bo tu nam fajnie jest.
Każdy zupkę zje z miseczki
Mniam, mniam, mniam!
Mniam, mniam, mniam!
I zatańczy do poleczki
Hopsasa! Hopsasa!
Już za ręce się łapiemy
Raz i dwa! Raz i dwa!
I w kółeczku tańcujemy
Oj, dana! Oj, dana!
Zaśpiewamy pioseneczkę
La, la, la! La, la, la!
Pośmiejemy się troszeczkę
Ha, ha, ha! Ha, ha, ha!"

Maj był szczególnym miesiącem dla naszej palcówki ponieważ obchodziliśmy 9 rocznice rozpoczęcia działalności naszego Żłobka. Zawsze łączyliśmy ten dzień z Dniem Rodziny. Niestety tak jak w ubiegłym roku przez wprowadzone obostrzenia nie mogliśmy świętować w tak licznym gronie.
Mimo wszystko był to wyjątkowy dzień dla wszystkich: dzieci, personelu i dyrekcji. Każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z urodzinowym misiem. Dzieci odśpiewały uroczyste „Sto lat!” oraz przygotowały w ramach prac plastycznych „Kartkę urodzinową”.
Oczywiście nie zabrakło tortu w kształcie misia . Cały dzień wspólnie świętowaliśmy , dzieci otrzymały ręcznie wykonane prezenty: balony w kształcie zwierząt oraz zdrowe przekąski.
Pomimo upływu lat stawiamy przed sobą nowe cele. Realizowane projekty pozwalają nam na dalszy rozwój . Dziękujemy rodzicom za współprace i zaufanie.

Powietrze to jeden z naturalnych czynników mający bardzo pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Nasi milusińscy bardzo lubią spędzać czas na świeżym powietrzu , korzystając ze słonecznych dni dzieci wraz z opiekunkami wychodziły na plac zabaw. Harce, beztroskie zabawy z piłką, wyścigi na rowerkach sprawiały dzieciom wiele radości.
26 maja obchodziliśmy „Dzień Mamy”
Z tej okazji dzieci zaśpiewały i zatańczyły piosenki dla swoich najukochańszych mam. Każdemu dziecku zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie. Oczywiście nie zabrakło też ręcznie wykonanego prezentu dla naszych Mam w postaci kwiatka .
Wszystkim Mamom składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, radości, dumy z dzieci i spełnienia najskrytszych marzeń.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii z życia żłobka na stronie internetowej www.zlobekfrydrychowice.pl oraz na naszym funpage’u na portalu społecznościowym Facebook.

Jolanta Piskorz 

powrót do listy